Drzwi wewnętrzne

Dobór drzwi wewnętrznych do domu, mieszkania czy też biura to nie lada wyzwanie. Na szczęście w ofercie naszej firmy znajdą Państwo kilkaset modeli drzwi wewnętrznych (w tym pełne, przeszklone i przesuwne) wiodących producentów, takich jak DRE, PORTA, POL-SKONE, ERKADO czy ANBO. Dzięki tak dużemu wyborowi jesteśmy pewni, że zdołamy sprostać Państwa wymaganiom i dostarczymy drzwi spełniające wszystkie, nawet najbardziej wyszukane, wymagania.

 

DRE

Drzwi DRE

DRE to znany producent drzwi, posiadający w ofercie drzwi wewnętrzne ramowe oraz płytowe pokryte okleiną DRE CELL, folią FINISCH, a także okleiną naturalną. DRE to jedyna firma oferująca w standardowym wyposażeniu drzwi bezprzylgowych zamek magnetyczny oraz kryte zawiasy.

PORTA

Drzwi PORTA

PORTA to jeden z najbardziej liczących się producentów drzwi na polskim rynku. Firma stawia na jakość i bezpieczeństwo. Certyfikaty uzyskane w Instytucie Techniki Budowlanej potwierdzają wysoki standard. PORTA projektuje drzwi w oparciu o najwyższe standardy i aktualne trendy we wzornictwie. W ofercie znajdziesz m.in. drzwi antywłamaniowe, ognioodporne i dźwiękoszczelne.

POL-SKONE

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne POL-SKONE

POL-SKONE to firma z niemal 30-letnią historią, gwarantująca najwyższą jakość i niezawodność. W ofercie POL-SKONE znajduje się ponad 100 różnych modeli drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, technicznych oraz futryn, a ponadto okna drewniane i okiennice. Firma stale poszerza swoją ofertę o kolejne produkty, które wyznaczają nowe kierunki rozwoju marki oraz wpisują się w najnowsze trendy wnętrzarskie.

Drzwi wewnętrzne POL-SKONE

Erkado

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Erkado

Erkado to polski producent oferujący wysokiej jakości drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o atrakcyjnym wzornictwie oraz rozsądnych cenach. W ofercie znajduje się również duży asortyment akcesoriów drzwiowych. Erkado wyrażnia się m.in. ofertą dopasowaną do osobistych potrzeb, wysokiej klasy produktami w rozsądnej cenie oraz wsparciem marketingowym dla partnerów. Firma należy do grona rynkowych liderów, a jej produkty dostarczane są do wymagających klientów w Polsce i 15 krajów na całym świecie.

Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Erkado

ANBO

Drzwi wewnętrzne Anbo

Firma ANBO posiada ponad 25-letnie doświadczenie w branży stolarki budowlanej. Obok produkcji katalogowej firma realizuje również zlecenia niestandardowe, uwzględniające nietypowe wymiary. Niewątpliwym atutem ARBO są bardzo szybkie terminy realizacji, a duża część wyrobów dostępna jest od ręki. Wysoki standard wyrobów firmy ANBO potwierdzają certyfikaty uzyskane w Instytucie Techniki Budowlanej.

Drzwi wewnętrzne Anbo