Zaufaj doświadczeniu!
Okno PVC

Okna na wymiar

Od 1998 roku dostarczamy Państwu solidne i komfortowe rozwiązania z zakresu okien na wymiar. Proponujemy Państwu zarówno okna drewniane, jak i aluminiowe, oparte na wysokojakościowych profilach od firmy Drutex S.A.

Nasza oferta to solidne oraz komfortowe w użytkowaniu okna PCV. Wysokiej jakości okna Drutex S.A. to zastosowanie technologii profili PVC, a także dodatkowe okucia obwiedniowe firmy MACO.

Okna oferowane przez firmę Styl S.C., zarówno drewniane, jak i aluminiowe, dzielimy ze względu na okucia:

  • Okna z funkcją U – posiadające możliwość uchyłu, a tym samym uzyskania kontroli nad dostępnością powietrza we wnętrzu.
  • Okna z funkcją R – posiadające funkcję rozwierności oraz podnośniki, które pozwalają na łatwe domknięcie skrzydła. Rozwiązane tego rodzaju jest wysoce komfortowe oraz świetnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Dodatkowo okna z funkcją R posiadają pełną regulację zaczepów na trzech płaszczyznach. Regulacja okuć okiennych pozwala na ustawienie docisku skrzydła do ramy.
  • Okna z funkcją RU – Posiadające zarówno funkcję uchylną, jak i rozwierną, z możliwością rozszczelnienia od 10 do 13 mm. Pozwala to na dokładną regulację dopływu powietrza według indywidualnych upodobań użytkownika. Tego typu okna odznaczają się również blokadą błędnego położenia klamki oraz posiadają podnośnik, który jest niezwykle pomocny w domykaniu skrzydła.
okno Drutex S.A.
profil okienny

Szyby okienne

Szklenie standardowe
W naszej ofercie znajdą Państwo okna firmy Drutex w wariancie 2-szybowym oraz 3-szybowym, posiadającym szybę zespolona, do której produkcji użyte zostało szkło firmy GUARDIAN.

pakiet 3-szybowy
szyba zespolona

Okna z montażem

Nasza oferta to nie tylko szeroki wybór produktów z zakresu stolarki okiennej, ale również profesjonalny montaż. Usługa zawsze jest dopasowana do indywidualnych wymogów Klienta.

W standardowej ofercie firmy Drutex S.A. znajdują się szyby float, które charakteryzują się grubością 4 mm. Tutaj mamy do czynienia ze stalowymi ramkami dystansowej, jakie posiadają szerokość 16 mm. Dodatkowo proponujemy szyby miękkopowłokowe termoflat, które posiadają grubość 4 mm, a przestrzeń między szybami wypełniona jest argonem. W takim zestawie współczynnik przenikania ciepła wynosi U=1,0, zgodnie z normą EN-674.

okna z szybami float
indywidualny zestawy szybowy

Dla wygody naszych klientów istnieje możliwość dostosowania indywidualnego zestawu szybowego. W ramach propozycji Drutex S.A. oferujemy także pakiety szybowe zapewniające lepszą ochronę antywłamaniową, z systemami ochrony przed hałasem czy uciążliwym nasłonecznieniem. Każdy może dostosować swój wybór do własnych oczekiwań i potrzeb. Zachęcamy do skorzystania z tak dogodnej oferty.

Po więcej informacji i szczegółów odnośnie naszej oferty okien zapraszamy na stronę producenta: drutex.pl