Zaufaj doświadczeniu!
Okno PVC

Okna

W naszej ofercie znajdują się solidne i komfortowe w użytkowaniu okna PCV i PVC oparte na profilach firmy Drutex. Do wyboru masz okna drewniane i aluminiowe. Zachęcamy też do zapo

Wysokiej jakości okna Drutex S.A. to zastosowanie technologii profili PVC, a także dodatkowe okucia obwiedniowe firmy MACO. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju okna drewniane i aluminiowe, które dzielimy m.in. ze względu na rodzaj okucia:

  • Okna z funkcją U – posiadają możliwość uchyłu, dzięki czemu mamy kontrolę nad dostępnością powietrza do wnętrz.
  • Okna z funkcją R – posiadają funkcję rozwierności, a także podnośniki, dzięki którym łatwiej jest domknąć skrzydła. To bardzo komfortowe rozwiązania, które świetnie sprawdza się w praktyce użytkowania. Dodatkowo okna posiadają pełną regulację w trzech płaszczyznach. Regulacja zaczepów oznacza tutaj także możliwość ustawienia docisku skrzydła do ramy.
  • Okna z funkcją RU – to komfortowe i kompleksowe rozwiązanie. Okna tego rodzaju posiadają zarówno funkcję uchylną, jak i rozwierną. Za pomocą tych mechanizmów można rozszczelnić okno od 10 do 13 mm. W ten sposób można regulować dostęp powietrza dokładnie według naszych indywidualnych potrzeb i wymagań. Dodatkowo okna posiadają blokadę błędnego położenia klamki oraz podnośnik, który pomaga w domykaniu skrzydła.
okno Drutex S.A.
profil okienny

Szyby

Szklenie standardowe
Proponujemy okna firmy Drutex S.A. Do wyboru mamy pakiet 2-szybowy, oraz 3 szybowy, które posiadają szybę zespoloną, do której produkcji wykorzystywane jest szkło firmy GUARDIAN.

pakiet 3-szybowy
szyba zespolona

Okna

W standardowej ofercie firmy Drutex S.A. znajdują się szyby float, które charakteryzują się grubością 4 mm. Tutaj mamy do czynienia ze stalowymi ramkami dystansowej, jakie posiadają szerokość 16 mm. Dodatkowo proponujemy szyby miękkopowłokowe termoflat, które posiadają grubość 4 mm, a przestrzeń między szybami wypełniona jest argonem. W takim zestawie współczynnik przenikania ciepła wynosi U=1,0, zgodnie z normą EN-674.

okna z szybami float
indywidualny zestawy szybowy

Dla wygody naszych klientów istnieje możliwość dostosowania indywidualnego zestawu szybowego. W ramach propozycji Drutex S.A. oferujemy także pakiety szybowe zapewniające lepszą ochronę antywłamaniową, z systemami ochrony przed hałasem czy uciążliwym nasłonecznieniem. Każdy może dostosować swój wybór do własnych oczekiwań i potrzeb. Zachęcamy do skorzystania z tak dogodnej oferty.

Po więcej informacji i szczegółów odnośnie naszej oferty okien zapraszamy na stronę producenta: drutex.pl