Zaufaj doświadczeniu!
Rolety dzień noc
Strona główna » Rolety

Rolety na wymiar

Jeśli zastanawiają się Państwo nad wyborem praktycznej i trwałej osłony przeciwsłonecznej do Waszych okien, zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak i na zewnątrz, to rolety będą rozwiązaniem stylowym i solidnym. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór rolet, dopasowanych dokładnie do Waszych potrzeb.

Rolety wewnętrzne i zewnętrzne

Wewnętrzne rolety wykonane z materiału to skuteczna ochrona przed słońcem i dokładna osłona przed niechcianymi spojrzeniami z zewnątrz. Niebagatelną rolę odgrywa również estetyka – szeroki wybór materiałów powoduje, że rolety zewnętrzne można dowolnie dopasować do kolorystyki oraz charakteru mieszkania. Rolety przeznaczone do stosowania wewnątrz stanowią praktyczną alternatywę dla zasłon i firanek, a ich montaż, użytkowanie oraz czyszczenie jest niezwykle proste. Działanie każdego z wybranych modeli rolet jest zbliżone, a do utrzymania czystości wystarcza szmatka zwilżona wodą.

Rolety zewnętrzne stanowią natomiast skuteczny sposób na ochronę przed słońcem, wiatrem i deszczem. Mogą być stosowane w różnych typach budynków, zarówno mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej, takich jak biura, sklepy czy restauracje. Stanowią także dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniem i gwarantują utrzymanie prywatności w pomieszczeniach. Dzięki możliwości sterowania elektrycznego roletami, są one łatwe w obsłudze i mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników.

rolety wewnętrzne
roleta zaciemniająca

Montaż rolet na wymiar

Nasi doświadczeni fachowcy zapewniają kompleksowe usługi montażowe rolet, które gwarantują nie tylko ich estetyczny wygląd, ale także doskonałą jakość i niezawodność użytkowania. Poprawny montaż połączony z wysoką jakością naszych produktów sprawia, że mogą się Państwo nimi cieszyć przez długie lata. Posługujemy się wieloma metodami instalacji rolet, które każdorazowo dopasowujemy indywidualnie do rodzaju osłony okiennej oraz Państwa wymagań.

Systemy sterowania roletami

Nasz system sterowania roletami wewnętrznymi jest dostępny w różnych wariantach, w zależności od potrzeb i preferencji Klienta. Oferujemy systemy sterowania manualne, takie jak łańcuszki czy uchwyty, jak również elektryczne, które pozwalają na zdalne sterowanie roletami za pomocą pilota lub poprzez aplikację na smartfona.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty Klientów z całego Pomorza. Siedziby naszej firmy mieszczą się w Żukowie i Kolbudach, gdzie łatwo i szybko można dojechać z Trójmiasta, Straszyna, Banina i Kartuz.

mechanizm rolety
rolety drewniane
roleta
drewniana roleta
powrót