Zaufaj doświadczeniu!
Rolety dzień noc
Strona główna » Rolety

Rolety na wymiar

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem praktycznej i trwałej osłony przeciwsłonecznej do swoich okien, zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak i na zewnątrz, to rolety będą rozwiązaniem stylowym i solidnym. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór rolet, dopasowanych dokładnie do Twoich potrzeb.

Rolety wewnętrzne

Wewnętrzne rolety wykonane z materiału to skuteczna ochrona przed słońcem i dokładna osłona przed niechcianymi spojrzeniami z zewnątrz. Niebagatelną rolę odgrywa również estetyka – szeroki wybór materiałów powoduje, że rolety zewnętrzne można dowolnie dopasować do kolorystyki oraz charakteru mieszkania. Rolety przeznaczone do stosowania wewnątrz stanowią praktyczną alternatywę dla zasłon i firanek, a ich montaż, użytkowanie oraz czyszczenie jest niezwykle proste. Działanie każdego z wybranych modeli rolet jest zbliżone, a do utrzymania czystości wystarcza szmatka zwilżona wodą.

rolety wewnętrzne
roleta zaciemniająca

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne wykonane są wyprofilowanego aluminium wysokiej jakości i stanowią skuteczną ochronę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi oraz zapewniają izolację termiczną, pozwalającą zredukować koszty ogrzewania domu czy mieszkania. W okresie letnim pozwalają natomiast zapobiegać nadmiernemu nasłonecznieniu mieszkania, pozwalając jednocześnie na komfortowe przebywanie w pomieszczeniu, nawet gdy na zewnątrz panuje upał.

Główne zalety rolet zewnętrznych:

  • dobra izolacja termiczna – pozwala na obniżenie kosztów ogrzewania
  • ochrona akustyczna
  • ochrona zewnętrzna stolarki okiennej
  • zwiększony poziom bezpieczeństwa
  • podnosi standard budynku
  • możliwość zastosowania w nowo budowanych oraz istniejących budynkach
mechanizm rolety
rolety drewniane
roleta
drewniana roleta