Zaufaj doświadczeniu!
bramy przemysłowe

Bramy garażowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem bram garażowych oraz przemysłowych, pochodzących od polskich producentów BramTECH i Wiśniowski. W ofercie posiadamy nowoczesne bramy zarówno segmentowe, jak i przesuwne, wykonywane na wymiar i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Działamy na terenie województwa pomorskiego. Swoje oddziały mamy w miejscowościach Żukowo i Kolbudy, w pobliżu Trójmiasta, Kartuz, Banina i Straszyna.

Bramy segmentowe

Bramy segmentowe charakteryzują się otwieraniem w pozycji pionowej i przesuwaniem tym samym w kierunku stropu. Pozwala to na oszczędność miejsca w garażu. Segmentowe bramy mogą być z powodzeniem zamontowane w każdym otworze garażowym i zapewniają do 14 cm większą szerokość przejazdu niż bramy uchylne. Ważną cechą bram segmentowych jest szczelność oraz odporność na niekorzystne warunki pogodowe. Bramy tego typu pozwalają na znaczną izolację termiczną oraz akustyczną. Dzięki temu doskonale zabezpieczają stojące w garażu pojazdy. Ponadto są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, więc wybór bramy pasującej do elewacji domu i garażu, a także reszty posesji, nie będzie żadnym problemem.

Bramy przesuwne

Bramy garażowe przesuwne instalowane są w bocznych przestrzeniach garażu. Dobrze sprawdzają się w garażach niższych oraz w nietypowych sytuacjach montażowych, np. w przypadku dachu skośnego, uniemożliwiającego montaż bramy segmentowej pod stropem. Zaletą konstrukcyjną bram garażowych przesuwnych jest możliwość lekkiego otwarcia, bez konieczności uchylania całej bramy, żeby dostać się do pomieszczenia.

OSZCZĘDZASZ MIEJSCE

Konstrukcja cechująca nowoczesne bramy garażowe i przemysłowe pozwala zaoszczędzić miejsce przed budynkiem, a także oferuje znacznie więcej miejsca wewnątrz garażu. Można również wygospodarować dodatkową przestrzeń ponad bramą – wystarczy nawet 10 cm nadproża.

OSZCZĘDZASZ SIŁY

Zastosowane sprężyny skrętne pozwalają na lekkie oraz wygodne ręczne otwieranie i zamykanie bramy. Płynność i bezproblemowa praca to standard w przypadku bram dostępnych w naszej ofercie.

ZYSKUJESZ DODATKOWE MOŻLIWOŚCI

Istnieje możliwość zastosowania drzwi przejściowych, co niweluje potrzebę otwierania całej bramy. Zastosowanie napędu elektrycznego sterowanego pilotem dodatkowo zwiększa wygodę użytkowania.