Zaufaj doświadczeniu!
szeroki wybór drzwi wewnętrznych

Drzwi z montażem – wewnętrzne, zewnętrzne, antywłamaniowe

Wybór stolarki drzwiowej może stanowić prawdziwe wyzwanie. Drzwi powinny być nie tylko wygodne w użytkowaniu i estetyczne, ale także bezpieczne, wytrzymałe i energooszczędne. Podejmując decyzję o zakupie, należy zwrócić uwagę nie tylko na sam materiał i konstrukcję skrzydła drzwiowego, ale także rodzaj okuć czy dodatkowe systemy zabezpieczające.

Oferta drzwi z montażem

Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przedstawiając szeroki wachlarz ofertowy drzwi dopasowywanych na wymiar, na każdą kieszeń.

W ofercie znajdą Państwo drzwi od renomowanych i uznanych producentów stolarki drzwiowej i okiennej.

W naszym katalogu znajdą Państwo drzwi drewniane, aluminiowe, pvc, spełniające rozmaite funkcje – antywłamaniowe, stalowe drzwi przeciwpożarowe, drzwi wejściowe w zróżnicowanych wariantach, od stylu retro, po nowoczesne. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do naszej siedziby w Żukowie lub Kolbudach. Lokalizacje te są bardzo dogodne nie tylko dla mieszkańców tych miejscowości, ale też Klientów z Banina, Kartuz, Straszyna i Trójmiasta.

Poniżej przedstawiamy zestawienie drzwi wszystkich marek, które posiadamy w sprzedaży:

WIKĘD

Drzwi zewnętrzne od WIKĘD dostępne są w 6 podstawowych liniach. Oferujemy bogate wzornictwo oraz kolorystykę, które z pewnością trafią w Państwa gusta. Najważniejsza jest jednak trwałość i funkcjonalność, które cechują drzwi tej firmy.

KMT

KMT oferuje solidne drzwi stalowe polskiej produkcji w wariantach zewnętrznych, wewnętrznych oraz antywłamaniowych. Drzwi KMT spełniają funkcje przeciwpożarowe, antywłamaniowe, ale także drzwi do domów pasywnych. Wszystkie odznaczają się zastosowaniem solidnych komponentów, trwałością oraz wysoką estetyką.

MIKEA

MIKEA to renomowany i uznany polski producent wejściowych drzwi zewnętrznych. Specjalnością firmy są drzwi stalowe oraz płytowe, z powodzeniem stosowane jako drzwi wejściowe do mieszkań. Na szczególną uwagę zasługuje flagowy produkt MIKEA – linia drzwi Thermika Pasiv.

DOORSY

Drewniane drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne wykonane w drewnie to propozycja od firmy DOORSY, która dostarcza rozwiązań z zakresu stolarki drzwiowej już od 2001 roku. W ofercie tego producenta znajdą Państwo zarówno drzwi nowoczesne, ramowo-szkieletowe, jak i stylowe drzwi retro.

POLSTAR

POLSTAR oferuje drzwi wejściowe odznaczające się innowacyjnością i wysoką estetyką. W katalogu POLSTAR znajdą Państwo szeroki wybór kolorystyczny, a także dowolność w konfiguracji akcesoriów dodatkowych. Wszystko to pozwoli idealnie dopasować drzwi nie tylko do wystroju mieszkania, ale i do możliwości finansowych. Firma oferuje cztery pakiety wyposażenia, o którym przeczytają Państwo w dedykowanej zakładce drzwi POSTAR.

DRE

Drzwi wewnętrzne od firmy DRE cechuje niezwykła różnorodność. W ofercie znajdą Państwo zarówno drzwi ramowe, jak i płytowe, pokryte okleiną, folią czy okleiną naturalną. Warto zaznaczyć, że jest to jedyny producent posiadający w standardowym wyposażeniu drzwi bezryglowych kryte zawiasy i zamek magnetyczny.

PORTA

PORTA to firma, której nie trzeba przedstawiać – jest to jeden z najbardziej uznanych producentów na polskim rynku stolarki drzwiowej. Potwierdzają to liczne certyfikaty oraz opinie zadowolonych Klientów. W ofercie firmy znajdą Państwo drzwi dźwiękoszczelne, ognioodporne, antywłamaniowe oraz wiele innych, dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i stylistycznych.

POL-SKONE

POL-SKONE to ponad sto modeli drzwi – zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Ponadto firma posiada w ofercie drzwi techniczne oraz wiele innych modeli. POL-SKONE działa od ponad 30 lat na rynku i stale rozszerza swój katalog o kolejne produkty, wpisujące się z powodzeniem w najnowsze trendy wnętrzarskie.

ERKADO

Erkado to jeden z wiodących polskich producentów drzwi, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, a także wielu akcesoriów do drzwi. Oferta firmy dopasowana jest do indywidualnych wymogów Klienta, a produkty odznaczają się wysoką klasą wykonania. Produkty ERKADO znajdują swoich nabywców zarówno w Polsce, jak i w wielu innych krajach na całym świecie.

ANBO

ANBO to ponad 25 lat doświadczenia na rynku stolarki budowlanej, przypieczętowane certyfikatami uzyskanymi w Instytucie Techniki Budowlanej. Warto zaznaczyć, że producent wykonuje zlecenia niestandardowe, biorąc pod uwagę nietypowe wymiary, a każde zlecenie wykonuje w możliwie jak najszybszym czasie realizacji. Poza indywidualnie dostosowanymi produktami firma posiada niezwykle szeroki wachlarz gotowych drzwi, dostępnych od ręki.

Zobacz także ofertę okien na wymiar

Dlaczego warto zdecydować się na zakup drzwi z montażem?

Nasz zespół jest w stanie pomóc Państwu nie tylko w kwestii wyboru, ale także profesjonalnego montażu drzwi. Nieprawidłowo zamontowane drzwi mogą prowadzić do wielu problemów, takich jak słaba izolacja akustyczna i termiczna, utrudniony dostęp do pomieszczenia, problemy z zamkiem, a nawet zagrożenie bezpieczeństwa. Może to prowadzić do konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z naprawą lub wymianą drzwi.

Kupując drzwi z montażem, można mieć pewność, że drzwi zostaną zamontowane przez profesjonalistów, którzy posiadają odpowiednie narzędzia i doświadczenie w tej dziedzinie. Dodatkowo można zaoszczędzić czas i energię, które zwykle trzeba poświęcić na samodzielną instalację.

Ile trwa montaż drzwi?

Czas montażu drzwi może się różnić w zależności od kilku czynników, takich jak rodzaj drzwi, materiał, z jakiego są wykonane, ich rozmiar, rodzaj futryny oraz umiejętności i doświadczenia osoby, która przeprowadza montaż. Wykonanie tego zadania przez profesjonalistów będzie oczywiście szybsze. W przypadku zwykłych drzwi wewnętrznych standardowego rozmiaru montaż powinien zająć około 1-2 godziny. W przypadku drzwi zewnętrznych może się on jednak wydłużyć do 4 godzin. Szacowany czas instalacji podamy Państwu w czasie przyjmowania zamówienia.

powrót