Zaufaj doświadczeniu!
szeroki wybór drzwi wewnętrznych

Drzwi z montażem – wewnętrzne, zewnętrzne, antywłamaniowe

Wybór drzwi do domu to kwestia bardzo istotna, do której należy podejść bardzo poważnie. Każdy z nas ma indywidulane oczekiwania wobec drzwi, w zależności od naszego poczucia estetyki, możliwości metrażowych czy finansowych. Wreszcie – jakich drzwi nam potrzeba – wewnętrznych, zewnętrznych, przeszklonych, a może przesuwnych?

Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przedstawiając szeroki wachlarz ofertowy drzwi dopasowywanych na wymiar, na każdą kieszeń.

W ofercie znajdą Państwo drzwi od renomowanych i uznanych producentów stolarki drzwiowej i okiennej.

W naszym katalogu znajdą Państwo zarówno drzwi drewniane, aluminiowe, pvc, spełniające rozmaite funkcje – antywłamaniowe, stalowe drzwi przeciwpożarowe, drzwi wejściowe w zróżnicowanych wariantach, od stylu retro, po nowoczesne. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do naszej siedziby w Żukowie lub Kolbudach. Lokalizacje te są bardzo dogodne nie tylko dla mieszkańców tych miejscowości, ale też Klientów z Banina, Kartuz, Straszyna i Trójmiasta.

Poniżej przedstawiamy zestawienie drzwi wszystkich marek, które posiadamy w sprzedaży:

WIKĘD

Drzwi zewnętrzne od WIKĘD dostępne są w 6 podstawowych liniach. Oferujemy bogate wzornictwo oraz kolorystykę, które z pewnością trafią w Państwa gusta. Najważniejsza jest jednak trwałość i funkcjonalność, które cechują drzwi tej firmy.

KMT

KMT oferuje solidne drzwi stalowe polskiej produkcji w wariantach zewnętrznych, wewnętrznych oraz antywłamaniowych. Drzwi KMT spełniają funkcje przeciwpożarowe, antywłamaniowe, ale także drzwi do domów pasywnych. Wszystkie odznaczają się zastosowaniem solidnych komponentów, trwałością oraz wysoką estetyką.

MIKEA

MIKEA to renomowany i uznany polski producent wejściowych drzwi zewnętrznych. Specjalnością firmy są drzwi stalowe oraz płytowe, z powodzeniem stosowane jako drzwi wejściowe do mieszkań. Na szczególną uwagę zasługuje flagowy produkt MIKEA – linia drzwi Thermika Pasiv.

DOORSY

Drewniane drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne wykonane w drewnie to propozycja od firmy DOORSY, która dostarcza rozwiązań z zakresu stolarki drzwiowej już od 2001 roku. W ofercie tego producenta znajdą Państwo zarówno drzwi nowoczesne, ramowo-szkieletowe, jak i stylowe drzwi retro.

POLSTAR

POLSTAR oferuje drzwi wejściowe odznaczające się innowacyjnością i wysoką estetyką. W katalogu POLSTAR znajdą Państwo szeroki wybór kolorystyczny, a także dowolność w konfiguracji akcesoriów dodatkowych. Wszystko to pozwoli idealnie dopasować drzwi nie tylko do wystroju mieszkania, ale i do możliwości finansowych. Firma oferuje cztery pakiety wyposażenia, o którym przeczytają Państwo w dedykowanej zakładce drzwi POSTAR.

DRE

Drzwi wewnętrzne od firmy DRE cechuje niezwykła różnorodność. W ofercie znajdą Państwo zarówno drzwi ramowe, jak i płytowe, pokryte okleiną, folią czy okleiną naturalną. Warto zaznaczyć, że jest to jedyny producent posiadający w standardowym wyposażeniu drzwi bezryglowych kryte zawiasy i zamek magnetyczny.

PORTA

PORTA to firma, której nie trzeba przedstawiać – jest to jeden z najbardziej uznanych producentów na polskim rynku stolarki drzwiowej. Potwierdzają to liczne certyfikaty oraz opinie zadowolonych Klientów. W ofercie firmy znajdą Państwo drzwi dźwiękoszczelne, ognioodporne, antywłamaniowe oraz wiele innych, dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i stylistycznych.

POL-SKONE

POL-SKONE to ponad sto modeli drzwi – zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Ponadto firma posiada w ofercie drzwi techniczne oraz wiele innych modeli. POL-SKONE działa od ponad 30 lat na rynku i stale rozszerza swój katalog o kolejne produkty, wpisujące się z powodzeniem w najnowsze trendy wnętrzarskie.

ERKADO

Erkado to jeden z wiodących polskich producentów drzwi, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, a także wielu akcesoriów do drzwi. Oferta firmy dopasowana jest do indywidualnych wymogów Klienta, a produkty odznaczają się wysoką klasą wykonania. Produkty ERKADO znajdują swoich nabywców zarówno w Polsce, jak i w wielu innych krajach na całym świecie.

ANBO

ANBO to ponad 25 lat doświadczenia na rynku stolarki budowlanej, przypieczętowane certyfikatami uzyskanymi w Instytucie Techniki Budowlanej. Warto zaznaczyć, że producent wykonuje zlecenia niestandardowe, biorąc pod uwagę nietypowe wymiary, a każde zlecenie wykonuje w możliwie jak najszybszym czasie realizacji. Poza indywidualnie dostosowanymi produktami firma posiada niezwykle szeroki wachlarz gotowych drzwi, dostępnych od ręki.

Zobacz także ofertę okien na wymiar