Zaufaj doświadczeniu!
szeroki wybór drzwi wewnętrznych

Drzwi

Dobór drzwi do domu to wbrew pozorom niełatwa sprawa. Każdy klient ma indywidualne wymagania, niektórzy potrzebują drzwi wejściowych, inni wewnątrznych, jeszcze inni szukają drzwi przeszklonych,  czy też przesuwnych. Przy wyborze konkretnego modelu ważny jest wygląd, a zarazem jakość wykonania i cena.

Nasza firma współpracuje z wieloma producentami drzwi wewnętrznych i wejściowych, takimi jak Porta, Erkado, Dre, Doorsy, Polstar, Wikęd, KMT, Mikea, Anbo oraz Pol-Skone, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wyszukanym wymaganiom.

WIKĘD

Firma WIKĘD to renomowany i uznany producent stolarki okiennej i drzwiowej oraz stolarki aluminiowej. Wybór drzwi firmy Wikęd daje gwarancję wysokiej jakości wykonania i bezpieczeństwa przez wiele lat. Podczas procesu produkcji używane są tylko sprawdzone technologie oraz najlepsze materiały.

KMT

KMT to uznany polski producent drzwi stalowych, a od kilku lat również bram garażowych segmentowych oraz stolarki aluminiowej i pvc. Misją firmy jest produkcja, sprzedaż i dystrybucja drzwi stalowych wewnętrznych, zenętrznych, antyłamaniowych oraz bram garażowych. Znaczną część realizacji stanowi stolarka przeciwpożarowa, antywłamaniowa, a także do domów pasywnych. Drzwi firmy KMT charakteryzują się wysoką energooszczędnością, zastosowaniem najwyższej jakości komponentów, oraz wysoką estetyką.

MIKEA

MIKEA to znany polski producent drzwi i okien. Najbardziej znanym produktem firmy jest linia drzwi Thermika Pasiv. Są to drzwi skonstruowane zupełnie od początku. Mają grubszą ościeżnicę, ramę oraz nowe wzmocnienie stalowe. Dodatkowym atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji drzwi bez potrzeby demontażu skrzydła poprzez zastosownie nowej eneracji zawiasów.

DOORSY

DOORSY to producent drzwi drewnianych najwyższej jakości. Firma powstała w 2001 roku i oferuje m.in. drzwi nowoczesne, ramowo-szkieletowe i retro. Firma DOORSY posiada szeroko rozbudowaną sieć handlową, która swym zasięgiem obejmuje całą Polskę.

POLSTAR

Polstar to producent najbardziej innowacyjnych drzwi na polskim rynku. Firma oferuje bogaty wybór modeli drzwi, szeroki wachlarz kolorystyczny oklein, jak też możliwość dowolnej konfiguracji akcesoriów dodatkowych, co z pewnością pozwoli idealnie dopasować drzwi do aranżacji Państwa domu. W zależności od oczekiwań i zasobności portfela klienta, firma oferuje cztery pakiety wyposażenia – Pakiet Superior 55, Superior 55 Plus, Comfort 73 oraz Comfort 73 Plus.

DRE

DRE to znany producent drzwi, posiadający w ofercie drzwi wewnętrzne ramowe oraz płytowe pokryte okleiną DRE CELL, folią FINISCH, a także okleiną naturalną. DRE to jedyna firma oferująca w standardowym wyposażeniu drzwi bezprzylgowych zamek magnetyczny oraz kryte zawiasy.

PORTA

Drzwi PORTA to jeden z najbardziej liczących się producentów drzwi na polskim rynku. Firma stawia na jakość i bezpieczeństwo. Certyfikaty uzyskane w Instytucie Techniki Budowlanej potwierdzają wysoki standard. PORTA projektuje drzwi w oparciu o najwyższe standardy i aktualne trendy we wzornictwie. W ofercie znajdziesz m.in. drzwi antywłamaniowe, ognioodporne i dźwiękoszczelne.

POL-SKONE

POL-SKONE to firma z niemal 30-letnią historią, gwarantująca najwyższą jakość i niezawodność. W ofercie POL-SKONE znajduje się ponad 100 różnych modeli drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, technicznych oraz futryn, a ponadto okna drewniane i okiennice. Firma stale poszerza swoją ofertę o kolejne produkty, które wyznaczają nowe kierunki rozwoju marki oraz wpisują się w najnowsze trendy wnętrzarskie.

ERKADO

Erkado to polski producent oferujący wysokiej jakości drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o atrakcyjnym wzornictwie oraz rozsądnych cenach. W ofercie znajduje się również duży asortyment akcesoriów drzwiowych. Erkado wyrażnia się m.in. ofertą dopasowaną do osobistych potrzeb, wysokiej klasy produktami w rozsądnej cenie oraz wsparciem marketingowym dla partnerów. Firma należy do grona rynkowych liderów, a jej produkty dostarczane są do wymagających klientów w Polsce i 15 krajów na całym świecie.

ANBO

Firma ANBO posiada ponad 25-letnie doświadczenie w branży stolarki budowlanej. Obok produkcji katalogowej firma realizuje również zlecenia niestandardowe, uwzględniające nietypowe wymiary. Niewątpliwym atutem ARBO są bardzo szybkie terminy realizacji, a duża część wyrobów dostępna jest od ręki. Wysoki standard wyrobów firmy ANBO potwierdzają certyfikaty uzyskane w Instytucie Techniki Budowlanej.