Zaufaj doświadczeniu!
garaż
Strona główna » Bramy » Bramy garażowe na wymiar

Bramy garażowe na wymiar

 

Brama garażowa stanowi jeden z niezbędnych elementów wyposażenia nowoczesnych nieruchomości, który skutecznie zabezpiecza pojazdy zarówno przed kradzieżą, jak i niekorzystnym oddziaływaniem zmiennych warunków pogodowych. Właściciele samochodów mają świadomość, że garażowane auto posłuży im dłużej w doskonałym stanie technicznym, dlatego nowo budowane domy praktycznie zawsze wyposażone są garaż zabezpieczony trwałą i wytrzymałą bramą.

Segmentowe bramy garażowe

Bramy garażowe składające się z dwóch skrzydeł zostały skutecznie wyparte przez znacznie bardziej ergonomiczne bramy segmentowe. To niezawodne i jednocześnie niezwykle wygodne rozwiązanie, które dodatkowo nie zabiera miejsca w samym garażu oraz na podjeździe podczas otwierania. Ma to szczególnie duże znaczenie, gdy przestrzeń przed nieruchomością jest niewielka lub wjazd do garażu zlokalizowany jest praktycznie przy samym wjeździe na posesję.

Niezwykle istotne są również różnorodne rozwiązania konstrukcyjne podnoszące komfort korzystania z bramy np. chroniące palce przed przypadkowym przytrzaśnięciem lub uniemożliwiające zamknięcie skrzydła, jeśli w jego świetle znajduje się jakakolwiek przeszkoda. Zależnie od indywidualnych preferencji oraz środków, jakie chcemy przeznaczyć na tę inwestycję do wyboru mamy bramy segmentowe otwierane manualnie, oraz automatycznie. Nie trzeba jednak dodawać, że to drugie rozwiązanie daje znacznie większy komfort użytkowania szczególnie w chłodnych porach roku.