Zaufaj doświadczeniu!
garaż
Strona główna » Bramy » Bramy segmentowe

Bramy segmentowe

 

Można bez cienia wątpliwości przyznać, że nowoczesne bramy segmentowe praktycznie opanowały rynek. Inwestorzy podkreślają ich rozliczne zalety, wśród których na pierwszym miejscu bez wątpienia jest ergonomia. Brama segmentowa porusza się na prowadnicach wyposażonych w rolki zamontowanych na ścianach i suficie garażu. Unosi się do góry, dlatego nie potrzebuje tak dużej przestrzeni na otwarcie, jak bramy rozwierane czy uchylne. Zajmuje również mniej miejsca w garażu i pozwala na uzyskanie do 14 cm większej szerokości przejazdu niż w przypadku klasycznej bramy uchylnej.

Dodatkowo jest to rozwiązanie, które pozwala na znaczną izolację termiczną i akustyczną. Jest również szczelne i odporne na zmienne warunki atmosferyczne, dzięki czemu świetnie zabezpiecza pojazdy znajdujące się wewnątrz. A jeśli dodatkowo wyposażymy je w odpowiedni rodzaj automatyki, to funkcjonalności tego rodzaju bramy nie sposób przecenić. Warto również dodać, że producenci bram segmentowych oferują je w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu można je bez problemu dobrać do koloru elewacji nieruchomości lub innych elementów otoczenia.

Masz problem z wyborem odpowiedniej bramy segmentowej? Zadzwoń do nas lub napisz! Chętnie pomożemy, kierując się naszą wiedzą i doświadczeniem w tego typu realizacjach. Zapraszamy!